Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Username
de: Benutzername

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Password
de: Passwort

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Access denied
de: Zugriff verweigert

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: About
de: Über

en: Module Settings
de: Modul-Einstellungen

en: Exclude paths
de: Pfade ausschließen
