Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Password
es: Contraseña

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: Custom
es: Personalizado

en: Realm
es: Área

en: About
es: Acerca de

en: Exclude paths
es: Excluir rutas
