Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Password
et: Parool

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Custom
et: Kohandatud

en: About
et: Programmist
