Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings

en: Access denied
fy: Gjin tagong
