Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: About
gu: વિશે
