Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Username
is: Notendanafn

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Password
is: Lykilorð

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
