Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз

en: Access denied
ky: Киришке уруксат жок
