Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Password
nn: Passord

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Custom
nn: Tilpassa
