Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Custom
az: Seçilmiş

en: About
az: Haqqında
