Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Password
be: Пароль

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб
