Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Custom
cs: Vlastní

en: About
cs: Popis
