Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: About
el: Περί
