Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Exclude paths
eu: Baztertutako bideak (paths)
