Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Username
he: שם משתמש

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Password
he: סיסמה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Custom
he: מותאם

en: Realm
he: תחום

en: About
he: אודות
