Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Password
id: Sandi

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Custom
id: Tersuai

en: About
id: Tentang
