Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Custom
kk: Өзгертпелі
