Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Password
oc: Senhal

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Custom
oc: Personalizat

en: About
oc: A prepaus
