Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්
