Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Custom
sk: Vlastná

en: About
sk: Informácie o
