Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
