Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Custom
am: ብጁ
