Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Custom
ast: Personalizáu
