Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: About
bo: གསལ་བཤད
