Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី
