Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Password
pl: Hasło

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Custom
pl: Własne

en: Realm
pl: Obszar

en: About
pl: O stronie

en: Exclude paths
pl: Wyklucz ścieżki
