Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Password
pt: Senha

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Custom
pt: Personalizado

en: About
pt: Sobre

en: Module Settings
pt: Configurações do módulo

en: Exclude paths
pt: Excluir caminhos
