Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Password
tr: Parola

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Custom
tr: Özel

en: Realm
tr: Alan

en: About
tr: Hakkında

en: Exclude paths
tr: Şu yolları hariç tut
