Protect Before Launch (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Password
fa: گذرواژه

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Custom
fa: سفارشی

en: Realm
fa: ناحیه

en: Access Denied
fa: دسترسی ممنوع می باشد

en: About
fa: درباره
