Protect Before Launch (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Custom
lt: Savitas

en: Realm
lt: Sritis

en: Access Denied
lt: Pieiga Uždrausta

en: About
lt: Apie
