Protect Before Launch (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Password
pt: Senha

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Custom
pt: Personalizado

en: Access Denied
pt: Acesso negado

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração

en: About
pt: Sobre
