Protect Before Launch (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ
