Protect Before Launch (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Custom
uk: Власний

en: Access Denied
uk: Немає доступу

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: About
uk: Про модуль
