Protect Before Launch (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Realm
ca: Paradigma

en: Access Denied
ca: Accés denegat

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: About
ca: Detalls
