Protect Before Launch (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Custom
hu: Egyéni

en: Realm
hu: Hatáskör

en: Access Denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: About
hu: Leírás

en: Exclude Paths
hu: Útvonalak kizárása
