Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Username
it: Nome utente

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Custom
it: Personalizzato

en: About
it: Informazioni

en: Exclude paths
it: Escludi percorsi
