Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Username
ja: ユーザー名

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Password
ja: パスワード

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Custom
ja: カスタム

en: About
ja: アバウト
