Protect Before Launch (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
