Protect Before Launch (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Access Denied
nl: Geen Toegang

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: About
nl: Over

en: Exclude Paths
nl: Paden uitsluiten
