Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parolă

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Custom
ro: Personalizat

en: About
ro: Despre
