Protect Before Launch (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Password
ru: Пароль

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Custom
ru: Собственная

en: Realm
ru: Область

en: Access Denied
ru: Доступ запрещён

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: About
ru: Информация
