Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Username
sv: Användarnamn

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Realm
sv: Sfär

en: About
sv: Om

en: Exclude paths
sv: Uteslut sökvägar
