Protect Before Launch (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: About
ug: ھەققىدە
