Protect Form Flood Control (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Threshold
ca: Llindar

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: About
ca: Detalls
