Protect Form Flood Control (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Threshold
fr: Seuil

en: Spam control
fr: Contrôle du pollupostage

en: About
fr: À propos

en: Form IDs
fr: Identifiants des formulaires

en: Protect all forms
fr: Protéger tous les formulaires

en: The protected form IDs
fr: Les identifiants (ID) des formulaires protégés

en: The form ID
fr: L'identifiant (ID) du formulaire

en: Show form IDs to admins
fr: Afficher les identifiants (ID) des formulaires aux administrateurs
