Protect Form Flood Control (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: About
sv: Om

en: Protect all forms
sv: Skydda alla formulär
