Protect Form Flood Control (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: IP Address
hi: IP पता

en: Spam control
hi: स्पैम नियंत्रण

en: About
hi: के बारे में
