Protect Form Flood Control (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: About
id: Tentang
