Protect Form Flood Control (1.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: IP Address
de: IP-Adresse

en: Threshold
de: Grenzwert

en: Spam control
de: Spamkontrolle

en: About
de: Über

en: Form IDs
de: Formular-IDs

en: Window
de: Fenster

en: Protect all forms
de: Alle Formulare schützen

en: The protected form IDs
de: Die geschützten Formular-IDs

en: The form ID
de: Die Formular-ID

en: Show form IDs to admins
de: Formular-IDs für Admins anzeigen
