Protect Form Flood Control (1.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: About
jv: Ngenani
