Protect Form Flood Control (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Threshold
uk: Поріг

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: About
uk: Про модуль

en: Window
uk: Вікно

en: Protect all forms
uk: Захистити усі форми
